Kan inte nå servern

543 föremål
Cartier, kulspetspenna.
13 tim 46m
Cartier, kulspetspenna.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cartier, reservoarpenna, Panthere de Cartier.
16 tim 8m
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Charles & Ray Eames, kontorsstol, "EA117" Vitra.
1d 11 tim
Aktuellt bud
8 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Charles & Ray Eames, soffbord "CTM" Vitra 2002.
2d 18 tim
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Claës E. Giertta, armband, silver.
4d 12 tim
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dimitri Omersa & Co, fotpall, 1900-talets mitt.
4d 16 tim
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Edvin Öhrström, vas Ariel 1954 signerad.
2d 17 tim
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj, "600", EM-möbler, 1970-tal.
1d 10 tim
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, Trensum, 1950-/60-tal.
2d 16 tim
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, sent 1900-tal.
1d 10 tim
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gillis Lundgren, soffbord, "Impala", IKEA.
5d 14 tim
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK