Kan inte nå servern

478 föremål
Fåtöljer, ett par, sent 1900-tal.
1d 4 tim
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, "600", EM-möbler, 1970-tal.
1d 4 tim
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Charles & Ray Eames, kontorsstol, "EA117" Vitra.
1d 5 tim
Aktuellt bud
8 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa, ASEA, Swedish Modern, 1940-50-tal.
1d 6 tim
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Muuto, Soffa "Rest" med puff.
1d 7 tim
Muuto, Soffa "Rest" med puff.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Herrbyrå, String, 1950/60-tal.
1d 7 tim
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1940/50-tal.
1d 7 tim
Sideboard, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Malmsten, golvlampa, "Staken".
1d 7 tim
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sam Larsson, stolar ett par "Sam", Dux 1980-tal.
1d 9 tim
Aktuellt bud
8 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Tom Dixon, golvlampa "Jack" England sent 1900-tal.
1d 9 tim
Aktuellt bud
1 710 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulla Parkdal, matta rölakan signerad ca 206x134 cm.
1d 9 tim
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Alvar Aalto, vas, Iittala, Finland.
2d 7 tim
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa, 1950/60-tal.
2d 7 tim
Taklampa, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1900-talets mitt.
2d 7 tim
Sideboard, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, samtida tillverkning.
2d 7 tim
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sängbord, ett par, 1920-30-tal.
2d 7 tim
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Satsbord, 3 delar, 1900-talets andra hälft.
2d 7 tim
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn, 1950-60-tal.
2d 8 tim
Serveringsvagn, 1950-60-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bruno Mathsson, fåtöljer ett par "Karin", DUX.
2d 8 tim
Aktuellt bud
13 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Otto Schulz, matbord, BOET, Göteborg, 1940-tal.
2d 9 tim
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Taklampa, Swedish Modern, 1940-tal.
2d 9 tim
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bäddsoffa, Meridiani.
2d 9 tim
Bäddsoffa, Meridiani.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, röllakan, dubbelvävd, ca 235 x 169 cm.
2d 9 tim
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karin Tyrefors, skåp, Fröseke Form, 1988.
2d 9 tim
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Piedestal, samtida tillverkning.
2d 10 tim
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK