Kan inte nå servern

Esa Riippa

(Finland, Född 1947)
Esa Riippa
(Finland, Född 1947)

Esa Riippa, "Spår".

Etsning och akvatint, 2001, signerad E Riippa och numrerad 56/75. Plåtstorlek 19,5 x 24,5 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Auktionen avslutades
Klubbat pris
U
1 982
USD
Utropspris
250 EUR
Auktionen är avslutad.
Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (5 bud)
1 jun 9:20
180 EUR
1 jun 9:19
160 EUR
29 maj 23:35
110 EUR
29 maj 15:59
100 EUR
29 maj 13:27
30 EUR
Alla tider är i CEST
Köpinformation
Bildrättigheter

Konstverken i denna databas är skyddade av upphovsrätt och får inte återges utan rättighetshavarnas tillstånd. Konstverken återges i denna databas med licens av Bildupphovsrätt.

Kontakt
Alma Ahlroth
Helsingfors
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146

Kundservice
Har du frågor gällande transport, betalning eller övriga frågor vänligen kontakta vår Kundservice.

Sverige
Telefontid: måndag – fredag 9–13
+46 8-614 08 00

Finland
+358-9-668 91 10

Kundservice