18K guld, spindelgång, nyckeldragare, boett tillverkad av Peter Strömqvist (17xx-1781), tillverkad ca 1775.
Serienr 332, Boett stämplad PS, R
Vikt ca 111 gram. Nyckel medföljer. Saknar glas.
Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Slitage. Buckla.
Kundservice
Har du frågor gällande transport, betalning eller övriga frågor vänligen kontakta vår Kundservice.
Sverige
Telefontid: måndag – fredag 9–13
+46 8-614 08 00
Finland
+358-9-668 91 10
Prova gärna igen och kontakta vår Kundservice om problemet kvarstår.