Såld som: 1378164. Okänd konstnär 1800-tal. Miniatyr. Otydlig signatur.
Kvinna i empire. Otydligt signerad. Gouache. Bildyta: 7,5 x 4,5 cm.
Ej examinerad ur ram. Lite smuts under glaset.
Kundservice
Har du frågor gällande transport, betalning eller övriga frågor vänligen kontakta vår Kundservice.
Sverige
Telefontid: måndag – fredag 9–13
+46 8-614 08 00
Finland
+358-9-668 91 10
Prova gärna igen och kontakta vår Kundservice om problemet kvarstår.