Förgylld och bronserad. Signerad IÅ. Med Stockholms hallstämpel 1788. Krönande medaljong med bandrosett. Höjd ca 110 cm, bredd 42 cm.
Skador, sprickor. Lösa delar, delar saknas.
Kundservice
Har du frågor gällande transport, betalning eller övriga frågor vänligen kontakta vår Kundservice.
Sverige
Telefontid: måndag – fredag 9–13
+46 8-614 08 00
Finland
+358-9-668 91 10
Prova gärna igen och kontakta vår Kundservice om problemet kvarstår.